Mermaids Pearl Deluxe

Graj na prawdziwe pieniądze

Mermaids Pearl Deluxe – bajeczna atmosfera i komfort

Wielu fanów gier hazardowych od razu pokochało cechy graficzne Syrenki. Na oficjalnej stronie kasyna znajdziemy wiele przyzwoitych slotów, ale ten jest szczególnie popularny. Być może było to spowodowane prostym i nieskomplikowanym interfejsem, a także zarządzaniem rozgrywką.

Technicznie maszyna składa się z pięciu bębnów i dwudziestu linii wypłat. Zapoznanie się z wygrywającymi kombinacjami można znaleźć w specjalnej sekcji informacyjnej. Ustawić line bet może być przed rozpoczęciem gry i w trakcie. Aby to zrobić, należy użyć przycisku Bet Line. Liczba aktywnych linii regulowana przyciskiem Linie. Możliwa jest również gra automatyczna poprzez kliknięcie przycisku Autoplay.

Główne symbole i funkcje bonusowe

Symbol Wild Syrenki jest najbardziej pożądanym obrazem na ekranie i może zastąpić każdy inny symbol, aby stworzyć zwycięską kombinację. Symbolem Scatter jest skrzynia ze skarbami. Mniej znaczące symbole to żółw morski, konik morski, inne ryby i symbole kart.

Jednoczesne pojawienie się trzech skrzyń ze skarbami na liniach wypłat jest podstawą do uruchomienia darmowych spinów bonusowych. Specjalną cechą freespinów jest to, że jeśli podczas ich używania ponownie pojawią się trzy scattery, gra bonusowa zostaje przedłużona o ustaloną liczbę obrotów. Kolejną dodatkową funkcją jest gra z podwójną wygraną.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: