Pharaoh’s Treasure

Graj na prawdziwe pieniądze

 

Pharaoh’s Treasure: Everyone Gets Away with the Ancient Treasure

Kolejna przygoda w poszukiwaniu cennych nagród od dewelopera AshGaming. automaty kasyna zawsze oferują wysokie szanse na wygraną. To stwierdzenie jest całkiem prawdziwe w przypadku skarbu faraona. Przyjazny interfejs i łatwy do nauczenia się może skupić się na przyjemnej rozrywce. Animacja dodaje klimatu temu, co dzieje się na ekranie, podobnie jak przyjemna muzyka.

Od strony technicznej, gracze są zaproszeni do korzystania z pięciu bębnów do obracania i dwudziestu linii wypłat. Minimalny zakład 0,2 kredytów, maksymalny – 500 kredytów, a wysokość maksymalnej wygranej – x5000 zakładu. Dla wygody i oszczędności czasu można skorzystać z gry automatycznej. Ilość spinów, zakład na linię oraz ilość linii gracz określa sam. Ta maszyna wykorzystuje schemat progresywnego jackpota.

Oferta bonusowa i główni bohaterowie slotu

Potencjalne zwycięskie kombinacje graczy będą się składać z następujących symboli:

  • Symbole kart;
  • Ship;
  • Sphinx;
  • Kleopatra;
  • Symbol bonusowy faraona;

Istnieją również symbole scatter i wild. Trzy lub więcej Faraonów uruchamia grę bonusową, w której musisz wykonać określone zadania. Trzy lub więcej symbole scatter pozwalają na uzyskanie darmowych spinów w slocie. Każdy zwycięski spin daje szansę na aktywację gry ryzyka. Jego istota jest następująca: trzeba odgadnąć kolor zamkniętej karty. Jeśli się nie uda, wygrana przepada, ale jeśli się uda, wygrana zostaje podwojona.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: