Secret Forest

Graj na prawdziwe pieniądze

Secret Forest slot i niezapomniana przygoda z grą

Kasyna online często pozwalają wygrać sloty, które pozwalają poczuć dreszcz wolności i przygody. Świetnym przykładem jest automat Secret Forest od Novomatic – ucieleśnienie kreatywnych pomysłów i klasycznej rozgrywki.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to do dyspozycji masz pięć bębnów i dziewięć linii wypłat. Możesz wypróbować za darmo, lub przejść od razu do gry na pieniądze. W casino VG rejestracja jest prosta i szybka. Minimalny zakład na linię może wynosić od jednego do stu kredytów. Nie możesz postawić więcej niż 900 kredytów na jeden obrót.

Dla tych, którzy postawią najwyższe cele, maksymalna wypłata w slocie wynosi x9000. Możesz wybrać liczbę linii wypłat naciskając przycisk Line, kwota zakładu jest ustawiona poprzez Bet One i Bet Max, a przycisk Start rozpoczyna obrót. Dostępny jest również tryb gry automatycznej.

Główne symbole slotu i podwajanie

W tym tajemniczym miejscu można znaleźć różne symbole:

  • Unicorns;
  • Majestatyczne zamki
  • Symbole kart;
  • Krasnoludki i inne postacie z bajek.

Symbol Wild, którym jest księżniczka, oraz symbol Scatter – żywe drzewa.

Jeśli bębny potoczą więcej niż 3 scattery, gracz może natychmiast wykorzystać 15 darmowych spinów, a wszystkie wygrane zostaną potrojone. W grze w podwajanie spróbuj odgadnąć kolor zamkniętej karty, wtedy wygrana zostanie podwojona. Nieudane odgadnięcie skutkuje utratą wygranej.

 

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: