Royal Treasures

Graj na prawdziwe pieniądze

Royal Treasures – królewski skarbiec stoi przed Tobą otworem

Deweloper Novomatic jest znany ze swojego zaangażowania w produkcję slotów, które zabierają graczy na poszukiwanie skarbów. W online Casino możesz aktywnie korzystać z automatu Royal Treasure, aby zdobyć upragnioną wygraną. Tym bardziej przyzwyczajenie się do samej rozgrywki nie będzie trudne.

Pod względem technicznym slot składa się z pięciu bębnów i dziewięciu linii wypłat. Na każdym z nich można umieścić kwotę w przedziale od 1 kredytu do 100. W grze można postawić maksymalnie 900 kredytów na jeden spin. W najlepszym możliwym scenariuszu maksymalna wypłata wyniesie x9000. Nie ma progresywnego jackpota. Nie ma gry bonusowej, ale można uruchomić grę automatyczną. Ze wszystkimi funkcjami slotu można się oswoić za darmo, który posiada tryb demo.

Symbole gry i freespiny

Aby walczyć o maksymalną wypłatę, warto poznać „osobiście” wszystkich głównych bohaterów slotu. Należą do nich:

  • Queen;
  • Handrail;
  • Scepter;
  • Miecz;
  • Kula z krzyżem jako symbol władzy państwowej i autorytetu.

Symbole kart

Najbardziej wartościowymi symbolami są Korona i Wielki Zamek. Pierwszy z nich jest symbolem dzikim i może zastąpić inne symbole na polu, tworząc zwycięskie kombinacje. Drugi to scatter – płaci w każdym przypadku, a jeśli znajdzie się ich więcej niż trzy, gracz otrzymuje 15 darmowych spinów z mnożnikiem x3 za każdą wygraną. Możesz również zagrać w grę z podwajaniem: wystarczy odgadnąć kolor karty, wtedy zakład jest podwajany.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: