Banana Splash

Graj na prawdziwe pieniądze

Popularny automat Banana Splash od Gaminatora to jeden z najlepszych produktów tej marki z zabawną historią i długim stażem. Aktywując obroty bębnów, możesz cieszyć się dynamiczną grą na tle morskich krajobrazów w towarzystwie spersonifikowanych owoców. Sekretem ogromnej popularności automatu Banana Splash są jego wysokie wskaźniki RTP (94%). Nawet przy minimalnych zakładach symulator często rozdaje nagrody.

Temat i fabuła slotu Banana Splash

Rozgrywka jest dostępna dla relaksu i dobrego nastroju. Uruchamiając automat Banana Splash, gracz zostaje załadowany do świata złotych plaż tropikalnych wysp i świeżej morskiej bryzy. Mechanika symulatora jest przedstawiona w klasycznej wersji dla Gaminatorów – 5 bębnów i 9 linii. Zwycięskie kombinacje pomagają tworzyć zabawne owoce. W opowieści pojawia się arbuz, truskawki, ananas, kokos, brzoskwinia i karty do gry. Pojawienie się na ekranie 3 obrazków na liniach od lewej do prawej (od najbardziej lewego bębna) daje nagrodę.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: